در حال بارگذاری ...
 • درباره موسسه


  مجتمع آموزشی فرهنگی خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1370 با تجربه و پشتوانه ای فاخر از دبیرستان ماندگار البرز، با راه‌اندازی اولین مدرسه خود در قالب دبیرستانی پسرانه مختص رشته‌ی ریاضی-فیزیک آغاز به کار نمود. تربیت فارغ‌التحصیلانی متعهد و متخصص، افقی است که در اساسنامه موسسه عام‌المنفعه خواجه نصیرالدین طوسی به آن تاکید شده و رویکرد تقویت مهارت حل مساله در نزد دانش‌آموزان، روح حاکم در مراحل مختلف تعالیم این مجتمع می‌باشد. در گذر سال‌ها ‌تلاش، نیاز اولیای دانش‌آموزان، موسسه را بر آن داشت تا هنرستان(رشته کامپیوتر)و مدرسه راهنمایی را نیز راه‌اندازی نماید. لیکن ضرورت تربیت و پرورش دانش‌آموزان از سال های پایه عاملی شد تا امروز این مجتمع بتواند با افتخار چشم انداز آموزشی و پرورشی خود را در تمام مقاطع تحصیلی در راستای خدمت به مردم پیش گیرد.

  با شیوع ویروس منحوس کرونا، موسسه آموزش فرهنگی خواجه نصیرالدینبا سابقه‌ی چند ساله ای که در برگزاری کلاس های یادگیری الکترونیک و پشتیبانی تخصصی آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش داشته است، به سرعت کلاس های درسی را به سامانه یادگیری آموزشی (مبتنی بر مودل) و محیط تعاملی اسکای روم منتقل نمود و هیچ فرصتی را از دست نداد.

  در سال تحصیلی جدید نیز با تجهیز زیرساخت های تمام مدارس خود، آمادگی برگزاری 20 کلاس درس همزمان با تمام امکانات صوتی تصویری را فراهم نموده است.

  در این 30 سال تلاش کرده‌ایم محیطی امن و مطمئن برای دانش‌آموزان فراهم نمائیم و امروز عهده‌دار خدمت به مردم در مدارس مان باشیم.
  نظرات کاربران