در حال بارگذاری ...
  • ساختار دروس

    گروهای‌ درسی

     

    الف) گروه علوم انسانی (سرگروه: جناب آقای سلامت)

    زیرگروه1 (مهارت‌های شغلی): کاربرد فناوری‌های نوین، کارگاه نوآوری و کارآفرینی، اخلاف حرفه‌ای و الزامات محیط‌کار
    زیرگروه2 (انسان و محیط): جغرافیا، انسان و محیط‌زیست، سلامت و بهداشت و آمادگی‌دفاعی
    زیرگروه3 (ارتباطات اجتماعی): مدیریت خانواده، تاریخ، تفکر و سواد‌رسانه‌ای و هویت‌اجتماعی
    زیرگروه4 (معارف): دین‌وزندگی دهم، دین‌زندگی یازدهم، دین‌وزندگی دوازدهم، قرآن و اخلاق

     

    ب) گروه علوم زبان‌شناسی (سرگروه: جناب آقای سهیلی)

    زیرگروه1 (عربی): عربی1، 2 و 3 کامپیوتر، عربی دهم، عربی یازدهم و عربی دوازدهم
    زیرگروه2 (زبان انگلیسی): زبان دهم، زبان یازدهم، زبان دوازدهم و زبان تخصصی دوازدهم
    زیرگروه3 (ادبیات فارسی): ادبیات 1، 2 و 3 کامپیوتر، ادبیات دهم، ادبیات یازدهم و ادبیات دوازدهم

     

    ج) گروه علوم ریاضی (سرگروه:جناب آقای صدرآبادی)

    زیرگروه1 (ریاضی رشتۀ کامپیوتر): ریاضی 1، 2 و 3 رشتۀ کامپیوتر
    زیرگروه2 (ریاضی رشتۀ ریاضی و تجربی): ریاضی دهم، حسابان 1 و 2 ، آمار و احتمال و ریاضیات گسسته
    زیرگروه3 (هندسه): هندسه دهم، هندسه یازدهم و هندسه دوازدهم

     

    د) گروه علوم تجربی (سرگروه:جناب آقای مرادی)

    زیرگروه1 (زیست‌شناسی): زیست‌شناسی دهم، زیست‌شناسی یازدهم و زیست‌شناسی دوازدهم
    زیرگروه2 (شیمی): شیمی دهم، شیمی یازدهم، شیمی دوازدهم، شیمی رشتۀ کامپیوتر و زمین‌شناسی
    زیرگروه3 (فیزیک): فیزیک دهم، فیزیک یازدهم، فیزیک دوازدهم و فیزیک رشتۀ کامپیوتر

     

    هـ) گروه علوم فنی (سرگروه:جناب آقای رجبی)

    زیرگروه1 (برنامه‌نویسی): برنامه‌نویسی دهم، برنامه نویسی یازدهم، پایگاه داده و طراحی وب
    زیرگروه2 (شبکه): نصب شبکه، تجهیزات شبکه، امنیت شبکه و هوش مصنوعی
    زیرگروه3 (کاربرد کامپیوتر): تولیدمحتوا، سیستم‌های اطلاعاتی و نصب و راه‌اندازی

     

    الف) گروه علوم انسانی
    (سرگروه: جناب آقای سلامت)

    زیرگروه1
    (مهارت‌های شغلی)
    کاربرد فناوری‌های نوین کارگاه نوآوری و کارآفرینی اخلاف حرفه‌ای الزامات محیط‌کار
    کمیل پورانی محمدجواد حشمتی مهدی فیض محمدرضا رضایی
    زیرگروه2
    (انسان و محیط)
    جغرافیا انسان و محیط‌زیست سلامت و بهداشت آمادگی‌دفاعی
    وحید سلامت وحید سلامت امین صارمی عباس محمودیان
    زیرگروه3
    (ارتباطات اجتماعی)
    مدیریت خانواده تاریخ تفکر و سواد‌رسانه‌ای هویت‌اجتماعی
    علیرضا رجبی یحیی اکبری محمدجواد حشمتی یحیی اکبری
    زیرگروه4
    (معارف)
    دین‌وزندگی دهم دین‌زندگی یازدهم دین‌وزندگی دوازدهم قرآن اخلاق
    علیرضا فاضلی سیدعلینقی طباطبایی سیدعلینقی طباطبایی علیرضا رجبی مهدی فیض

    ب) گروه علوم زبان‌شناسی

    (سرگروه: جناب آقای سهیلی)

    زیرگروه1
    (عربی)
    عربی1، 2 و 3 کامپیوتر عربی دهم عربی یازدهم عربی دوازدهم
    محمد سهیلی علیرضا کاردان پور محمد سهیلی محمد سهیلی
    زیرگروه2
    (زبان انگلیسی)
    زبان دهم زبان یازدهم زبان دوازدهم زبان تخصصی دوازدهم
    عباس زندیه امیر ایوبی علی اکبر عزتی ابراهیم موذن زاده
    زیرگروه3
    (ادبیات فارسی)
    ادبیات 1، 2 و 3 کامپیوتر ادبیات دهم ادبیات یازدهم ادبیات دوازدهم
    علیرضا حشمتی عبدالرضا مرادی احمدرضا
    رمضان زاده
    احمدرضا رمضان زاده

    ج) گروه علوم ریاضی

    (سرگروه:جناب آقای صدرآبادی)

    زیرگروه1
    (ریاضی رشتۀ کامپیوتر)
    ریاضی 1 رشتۀ کامپیوتر ریاضی 2 رشته کامپیوتر ریاضی 3 رشتۀ کامپیوتر
    غلامرضایی حامد غریب‌زاده احمد جانی
    زیرگروه2
    (ریاضی رشتۀ ریاضی و تجربی)
    ریاضی دهم حسابان 1 و 2 آمار و احتمال ریاضیات گسسته
    محمدرضا رضایی‌صدرآبادی احمد جانی محمدرضا رضایی‌صدرآبادی عیسی محمدی
    زیرگروه3
    (هندسه)
    هندسه دهم هندسه یازدهم هندسه دوازدهم
    محمدحسن مرصعی اکبر رهنمون سیدحسین نیری پور

    د) گروه علوم تجربی

    (سرگروه:جناب آقای مرادی)

    زیرگروه1 (زیست‌شناسی) زیست‌شناسی دهم زیست‌شناسی یازدهم زیست‌شناسی دوازدهم
    احمدرضا نیلوفری مصطفی همتی محمدامین امینی راد
    زیرگروه2
    (شیمی)
    شیمی دهم شیمی یازدهم شیمی دوازدهم شیمی رشتۀ کامپیوتر زمین‌شناسی
    محمد عبدالهی مصطفی همتی حسینعلی کشاورز احمدرضا نیلوفری ولی اله مرادی
    زیرگروه3
    (فیزیک)
    فیزیک دهم فیزیک یازدهم فیزیک دوازدهم فیزیک رشتۀ کامپیوتر
    محمود دهقان سلماسی محمود دهقان سلماسی محمود دهقان سلماسی اکبر رهنمون

    هـ) گروه علوم فنی

    (سرگروه:جناب آقای رجبی)

    زیرگروه1 (برنامه‌نویسی) برنامه‌نویسی دهم برنامه نویسی یازدهم پایگاه داده و طراحی وب
    علیرضا رجبی علیرضا رجبی علی رضوانیان
    زیرگروه2
    (شبکه)
    نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه امنیت شبکه هوش مصنوعی
    رامین داداشی احمدزاده حسین ادبی علی ابریشمی
    زیرگروه3
    (کاربرد کامپیوتر)
    تولیدمحتوا سیستم‌های اطلاعاتی نصب و راه‌اندازی
    رامین داداشی غلامرضایی رامین داداشی




    نظرات کاربران